Neden MarFx?

SPK Lisanslı
MarFx, Sermaye Piyasa Piyasası Kurumu’nun İşlem Aracılığı Lisansı ile hizmet vermektedir. 
MarFx, kendi bünyesinde yatırımcıya karşı pozisyon almamakta, tüm yatırımcı emirlerini doğrudan likidite sağlayıcıya göndermektedir. Bu sayede yatırımcı ile MarFx arasında herhangi bir çıkar ayrılığı söz konusu olmamaktadır. MarFx'in geliri sadece spread üzerinde oluşmaktadır.”

Hızlı Platform
MarFx işlem platformunda Re-Quote (yeni kotasyon) hataları ile karşılaşmadanbekleyen emirlerinizde, zarar durdur ve kar al emirlerinizde hiçbir limit olmadan özgürce işlem yaparsınız.   

Yatırımcı Kazanç Kayıp Oranları
SPK tebliği gereği tüm yetkili kurumlar yatırımcılarının kazanç kayıp oranlarını üç aylık dönemler itibari ile açıklamak zorundadırlar. Eğer farklı bir kurumda işlem yapıyorsanız, kurumunuzun yatırımcılarının ne kadarının kazandığını ve ne kadarının kaybettiğini öğrenebilir, ve kurum seçiminde bu önemli noktayı da göz önünde bulundurabilirsiniz. Yatırımcı kazanç kayıp oranlarımız için tıklayınız.

Uygun Spreadler  
MarFx’te Premium hesap açarak sabit 1 pips ile işlem yapabilirsiniz. Hesap gruplarımız ve spread oranlarımız için tıklayınız. 

Hemen Ücretsiz Hesap Açarak Sistemimizi Test Edin

Marbaş Menkul Değerler A.Ş. web sitesinde yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler hazırlandığı tarih itibariyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Marbaş Menkul Değerler A.Ş. tarafından, karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bilgiler yatırımcılar tarafından danışmanlık faaliyeti olarak kabul edilmemeli ve yatırım kararlarına esas olarak alınmamalıdır. Bu bilgiler, belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte ve bu yönde herhangi bir şekilde taahhüt veya garantimiz bulunmamaktadır. Bu itibarla bu sayfalarda yer alan ve hiç bir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan hususlar hakkında herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Gerek bu yayındaki, gerekse bu yayında kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu yayındaki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Marbaş Menkul Değerler A.Ş. sorumlu tutulamaz.

BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrarı yayınlanamaz. BIST, hisse senedi verileri en az 15 dakika ve tahvil bono verileri en az 15 dakika gecikmeli olup Foreks tarafından sağlanmaktadır.

Gedik Holding Marbaş Menkul Gedik Yatırım Gedik Girişim
Gedik Yatırım Holding Gedik Portföy Yönetimi Gedik Üniversitesi Gedik Sigorta MARFXBize Ulaşın Site Haritası